Veseli: E vërteta vonohet, por ajo gjithmonë triumfon. Mirë se vjen komandant

25 janar 13:35

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, ka mirëpritur lirimin e Sylejman Selimit.

Ai ka thënë se  Sylejman Selimi është sinonim i të vërtetës së UÇK-së.

“E vërteta mund të vonohet, por ajo gjithmonë triumfon. Sylejman Selimi është sinonim i të vërtetës së UÇK-së. Mirë se vjen komandant!”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/ 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zhdukja e mistershme e Emiliano Salës ka tronditur mbarë opinionin…