Wengeri: Gjermanisë i duhet Ozili

17 tetor 2018 | 12:22

Ish-trajneri i skuadrës së Arsenalit, Arsene Wenger për “Sport Bild”, ka thënë se Kombëtares së Gjermanisë i duhet Mesut Ozili.

Gjermania gjatë dhjetë ditëve të fundit pësoi dy humbje, fillimisht nga Holanda (3-0) e më pas edhe nga Franca (2-1).

“Mendoj se Gjermania ka nevojë për Ozilin dhe shpresoj se Low mund ta bindë atë të kthehet. Ozili është super futbollist dhe nuk ka qenë më i keqi në Kupën e Botës”, ka thënë Wenger.

/Epoka e re/

 

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dr. Mehmet Oz ka shpjeguar disa shprehi të zakonshme, tek…