Xavi konfiromon se Pjaniçi nuk largohet

13 gusht 17:06

Xavi është bindur plotësisht nga Miralem Pjanic dhe do ta mbajë në skuadër për sezonin e ardhshëm.

Vetë trajneri i Barcelonës e ka shprehur diçka të tillë hapur: “Pjanic më ka bindur, ai do të qëndrojë me në këtë sezon. Në mesfushë kemi Busquets, Pjanic, Kessie, De Jong, por edhe Sergio Roberton, i cili mund të luajë pa probleme në këtë repart”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokati i Popullit ende nuk ka një qëndrim zyrtar për…