E dhimbshme, vdes në moshën 27-vjeçare Antigona Emini-Jashari nga Gjilani

22 prill 2024 | 22:04

Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, e reja nga Gjilani, e cila thuhet se tash së fundi është bërë pjesë e strukturave të PDK-së në këtë komunë, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin për vdekjen e

aj e kanë dhënë familjarët e të ndjerës në rrjetet sociale.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me urdhër të Gjykatës së Bosnjë dhe Hercegovinës, policia arrestoi…