Zhduken dy të mitur në 24 orët e fundit

03 dhjetor 2023 | 10:21

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të zhdukjes në 24 orët e fundit.

Një rast ka ndodhur në Banjë të Istogut ku ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj e mitur viktima femër është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Ndërsa, në Gjakovë një femër kosovare ka raportuar se djali i saj i mitur viktima mashkull kosovar (9 vjeç), është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij.

Rastet janë duke u hetuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Çdo dhimbje dhe parehati në zonën e ijeve mund të…