Ziyechi në ‘radar’ të Bayernit

07 gusht 2019 | 13:01

Pas largimit të De Ligt drejt Juventusit, De Jongut drejt Barcelonës si dhe me Van de Beek që duket se është pranë Real Madridit, eksodi i lojtarëve në shtëpinë e Ajaxit mund të vazhdojë.

Emri i radhës që mund të largohet është talenti maroken Hakim Ziyech. 26-vjeçari po ndiqet me shumë interes nga Bayern Munchen, i cili nga ana tjetër po ndjek edhe Leroy Sane.

Por duke parë vështirësitë për të arritur pikërisht te lojtari i Manchester Cityt, duket se drejtuesit bavarezë kanë gjetur alternativën e duhur, pikërisht Ziyech.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i komunës së Prishtinës, Muhedin Nushi, dhe përfaqësuesit e…