Akil Gjakova kualifikohet në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia

20 janar 2018 | 13:55

Akil Gjakova ka shënuar fitore të re duke u kualifikuar në gjysmëfinalen e Grand Prix Tunisia.

Akil Gjakova, është kualifikuar në gjysmëfinale të Grand Prix Tunisia 2018 ku do të përballet me Mirzokhid Farmonov.

Për të kaluar në gjysmëfinale, Akili fitoi edhe dy luftëra tjera. Ai i mposhti xhudistët Danmiel Powell dhe Yuhei Yoshida.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës (PK) ka konfirmuar se ka arrestuar personin…