Areola rikthehet te PSG-ja

11 gusht 18:53

Real Madridi ka njoftuar se huazimi i Alphonse Areola ka përfunduar. “Los Blancos” huazoi portierin francez për një sezon, pasi shiti Keylor Navas drejt Paris-Saint Germainit.

Areola tash do të kthehet te PSG-ja, klub ky që ka pronësinë e lojtarit. 27-vjeçari bëri katër paraqitje në La Liga, 2 në Ligën e Kampionëve dhe 3 në Kupën e Mbretit me Realin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rastet me koronavirus vazhdojnë të jenë çështje te skuadrat e…