Cutrone i shpëton dënimit

31 janar 10:55

Gjykata sportive në Itali e ka cilësuar të pavullnetshëm gjestin e sulmuesit të Milanit, Patrick Cutrone, i cili realizoi me dorë ndaj Lazios duke kaluar në avantazh 1-0 kuqezinjtë.

Në këtë mënyrë Cutrone ka evituar pezullimin me disa ndeshje dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit Gattusso që për sfidën e radhës në kampionat ndaj Udineses.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) do ta vazhdojë bashkëpunimin me…