De Bagio rikthen në kombëtare Buffonin dhe Balotellin

08 shkurt 10:57

Trajneri i Italisë, Luigi De Bagio ka morë vendim që të ftoi në skuadër sulmuesin Mario Balotelli dhe portierin Gianluigi Buffon. Lajmin e ka konfirmuar “Corriere dello Sport”.

Bagio dëshiron t’i jap një mundësi Balotellit, pas paraqitjeve të mira me skuadrën e Nicës dhe poashtu dëshiron ta rikthej Buffonin edhe përkundër që portieri legjendar ka marrë vendim që të pensionohet nga kombëtarja.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), e mbështetur nga…