Durrësi sot, i nënave dhe fëmijëve (Foto)

19 prill 2020 | 14:20

Dita e liridaljes për nënat me fëmijët nën 10 vjeç është konsideruar si festë në Durrës.

Shëtitorja bregdetare dhe rrugët janë mbushur me nëna dhe fëmijë, po nuk kanë munguar as baballarët. /TCh/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokati Dastid Pallaska, ka reaguar në lidhje me intervistën e…