Dy futbollistë largohen nga Llapi

25 maj 15:55

Të hënën nga skuadra e Llapit është larguar sulmuesi Sava Gardaseviq, kurse sot (e martë) është larguar edhe mesfushori Alban Ramadani.

May be an image of 1 person dhe ambiente të jashtme

“Falënderojmë për kontributin e dhënë gjatë edicionit 2020/21 mesfushorin Alban Ramadani, i cili së bashku me shokët e skuadrës arriti të jetë pjesë e suksesit historik të Llapit Evropian. Me marrëveshje kemi mbyllur bashkëpunimin, klubi i dëshiron shumë suksese në karrierë!”, ka njoftuar skuadra e Llapit.

Siç dihet skuadra e Llapit është fituese e Kupës së Kosovës në futboll dhe për herë të parë do të marrë pjesë në garat evropiane.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Sadik Zeqiri Ambasadori Hajdin Abazi, “Lum Haxhia” i UÇK-së,…