Feronikeli mohon marrveshjen me Sokolin

03 gusht 2019 | 16:51

Skuadra e Feronikelit e ka mohuar se është në bisedime me trajnerin Bylbyl Sokoli.

Skuadra kampione njofton se trajneri do të jetë i huaj.

“KF Feronikeli hedhë poshtë spekulimet e mediave kinse është arritur marrëveshje mes klubit tonë dhe trajnerit Bilbil Sokoli, madje as qe kemi biseduar me të. KF Feronikeli sqaron opinionin se është afër marrëveshjes me një trajner të huaj dhe shpejt pritet zyrtarizimi i tij. Lusim mediat se para se të plasojnë lajme të marrin informacione nga klubi i cili është i hapur për të gjithë të interesuarit”, thuhet në njoftimin e Feronikelit.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fatmir Sejdiu ishte kundërkandidati i vetëm i Isa Mustafës për…