Formacionet: Barça – Lyon

13 mars 16:09

Sonte nga ora 21:00 zhvillohet ndeshja kthyese për fazën e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Pas barazimit në ndeshjen e parë të zhvilluar në Francë (0-0), Barcelona dhe Lyoni në “Camp Nou” e kërkojnë kualifikimin në çerekfinale.

Formacionet e mundshme

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Busquets, Roberto, Rakitiq, Arthur; Messi, Suarez.
Lyon: Lopes; Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy; Ndombele, Aouar; Traore, Depay, Fekir, M.Dembele.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsionit (AKK), Shaip Havolli, ka pritur…