Formacionet: Juventus – Atletico

12 mars 2019 | 17:41

Ndeshja kthyese e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, mes Juventusit dhe Atletico Madridit do të zhvillohet sonte nga ora 21:00.

Në ndeshjen e parë të zhvilluar në Spanjë, Atletico arriti fitore me rezultat 2-0, por “Zonja e Vjetër” beson se mund të përmbysë këtë rezultat dhe të kualifikohet në çerekfinale.

Formacionet e mundshme:

Juventus (4-3-3): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Can, Pjaniq, Matuidi; Bernardeschi, Mandzukiq, Cristiano Ronaldo.
Atletico Madrid (4-4-2): Oblak; Arias, Gimenez, Godin, Juanfran; Saul, Rodri, Koke, Lemar; Griezmann, Morata.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do të zhvillon këtë muaj…