Formacionet: Leverkusen-Bayern

12 janar 2018 | 14:57

Pas pushimit sonte (e premte) rikthehet Bundesliga më ndeshje derbi, ku Bayer Leverkusen e pret kampionen në fuqi dhe liderin aktual, Bayern Munchen. Ndeshja zhvillohet nga ora 20:30.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i skuadrës së Tottenham Hotspur, Deniel Levy insistoi se…