Formacionet: Liverpool-Tottenham

04 shkurt 13:59

Në “Anfield” zhvillohet derbi i Premier Ligës në mes Liverpoolit dhe Tottenham Hotspur.

Ndeshja fillon nga ora 17:30, kurse Liverpooli renditet në pozitën e tretë dhe Tottenhami në pozitën e pestë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Partitë politike në pushtet ende pa zgjidhje lidhur me 35…