Formacionet: Porto-Liverpool

17 prill 15:12

Skuadra e Liverpoolit pas fitores në derbin e Premier Ligës ndaj Chelseat, sonte kërkon edhe kualifikimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

“Reds” kanë një avantazh prej dy golave nga ndeshja e parë ndaj Portos dhe sonte i duhet vetëm që të ruaj këtë epërsi. Ndeshja do të zhvillohet në Portugali nga ora 21:00.

Formacionet e mundshme:

Porto: Casillas, Maxi Pereira, Militao, Felipe, Alex Telles, Danilo, Oliver, Corona, Marega, Tiquinho, Otavio.
Liverpool: Alisson, Gomez, Matip, Van Dijk, Robertson, Ëijnaldum, Milner, Henderson, Salah, Mane, Firmino.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fitorja e Ajaxit në fushën e Juventusit, është një rezultat…