Formacionet: United-Stoke

15 janar 14:00

Ndeshja e fundit e javës së 23-të në Premier Ligë zhvillohet sonte (e hënë) nga ora 21:00. Në “Old Trafford”, Manchester United e pret skuadrën e Stoke Cityt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i FSK-së, Rrustem Berisha dhe komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant…