Fronti Europian fiton në zonën 5, ruan deputetin e 4-të

22 maj 2024 | 21:59

Pas rivotimit të ditës së sotme në Njësinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin e deputetit të 4-të në këtë zonë.

Këtë informacion me publikun e ka ndarë në “Facebook”, ministri Kreshnik Bekteshi.

Ai përmes një statusi ka falënderuar votuesit në vendvotimet në të cilat është ri-votuar.

“JU DUA DEBRESHT, KRUSHEVE, STRUGË, OHËR”, ka shkruar Bekteshi.

Se është ruajtur deputeti i katërt në zonën 5 ka shkruar edhe ministri i Shoqërisë informatike dhe Administratës, Naim Bajrami.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka nisur finalja e madhe e Europa League në mes…