Gani Dreshaj kërkon të votohen kandidatët me karrierë të suksesshme

21 shtator 22:16

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Gani Dreshaj ka qëndruar në Klinë ku ka vizituar kandidaten e këtij koalicioni për deputete Marqe Tanushi-Selmanaj. Dreshaj ka thënë se vota e qytetarëve për kandidatët që vijnë nga këto dy qytete do të ishte një shans më shumë për Dukagjinin me rrethinë.

Postimi i plotë i Dreshajt në ‘Facebook’:

Istogu dhe Klina përveç kilometrave, kanë edhe shumë veçori të përafërta.

vota juaj për kandidatët që vijnë nga këto dy qytete do të ishte një shans më shumë për Dukagjinin me rrethinëAndaj, vota juaj për kandidatët që vijnë nga këto dy qytete do të ishte një shans më shumë për Dukagjinin me rrethinë.

Një kandidate me profil të lartë dhe karrierë të suksesshme është kandidatja për deputete, Marqe Tanushi-Selmanaj.

Drejtoresha nga Klina është emër i ri në politikë, por që do të sjellë ide të reja.

G.D

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Vedat Muriqi ka…