Haradinaj e Limaj bashkë me Ramën në Prizren (Foto)

25 nëntor 2018 | 15:09

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka arritur në Kosovë ku nesër (e hënë) në qytetin e Pejës do të mbahet mbledhje e dy qeverive, asaj të Kosovës dhe Shqipërisë.

Fillimisht Rama është ndalur në Prizren, ku gjatë ecjes në qytet është shoqëruar nga kryeministri Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, transmeton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Singapori “Hi Tech” po planifikon të fusë në përdorim një…