Haradinaj takon Koço Kokëdhimen

16 janar 2019 | 13:25

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim kryetarin e partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhimen.

Në profilin e vete në “Facebook”, Haradinaj ka shkruar se me Kokëdhimen ka biseduar për faktorizimin e shqiptarëve në rajon.

“Në vazhdën e bashkëpunimit të ngushtë me të gjitha forcat politike të Shqipërisë, për faktorizimin e shqiptarëve në rajon biseduam me Koço Kokëdhimen, sipërmarrësin e njohur dhe drejtuesin e partisë Zgjidhja”, ka shkruar Haradinaj.

 /Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka ndërruar jetë ish-ambasadori i Sllovenisë në Kosovë, Milan Majhen.…