Harry Kane flet pas fitores ndaj Kosovës

17 nëntor 21:01

Anglia shënoi fitore me rezultat bindës ndaj Kosovës (0-4), por sulmuesi Harry Kane e ka vlerësuar terrenin e stadiumit “Fadil Vokrri” si të vështirë për kundërshtarët.

“Ishte një ndeshje e vështirë në një terren të  vështirë. Ne kemi fituar tashmë grupin prandaj psiqikisht nuk ishte e lehtë të shkojmë sërish. Por, mendoj se e menaxhuam mirë dhe ishim klinik dhe rezultati prej 0-4 është fantastik”, ka thënë Kane.

Sulmuesi i Tottenham Hotspur e shënoi goli e dytë për Anglinë në ndeshjen ndaj Kosovës.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portieri i Anglisë, Nick Pope e vlerësoi paraqitjen e “Tre…