Lampard: Bëmë katër gabime dhe pësuam katër gola

12 gusht 2019 | 11:22

Frank Lampard ka pësuar humbje si trajner i Chelseat në ndeshjen e parë të Premier Ligës nga Manchjester United (4-0).

“Rezultati nuk reflekton ndeshjen. Bëmë katër gabime dhe pësuam katër gola. Gjithsesi, ishim ne që kontrolluam më shumë topin gjatë pjesës së parë. Kemi goditur dy herë shtyllën, dhe morëm vendime të gabuara në momentin e fundit. Mungojnë ende shumë futbollistë të rëndësishëm, por nuk dua të jap justifikime”, ka thënë Lampard.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësmyftiu i Kosovës, Reshat ef. Mexhidi, ka deklaruar se është…