Latifi viziton në spitalin e Gjakovës të lënduarit e shpërthimit në Ratkoc

18 janar 23:15

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka vizituar në spitalin e Gjakovës të lënduarit e shpërthimit në Ratkoc si pasojë e një bombole gazi.

Nga ky shpërthim janë lënduar rreth 10 persona.

“Pashë nga afër gjendjen e bashkëqytetarëve dhe njëkohësisht u sigurova nga drejtori i Spitalit, Ahmet Asllani se të gjithë të lënduarit janë trajtuar dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetë”, ka shkruar Latifi në llogarinë e vet në “Facebook”.

Vizitova në Spitalin e Gjakovës të lënduarit e shpërthimt në Ratkoc. Pashë nga afër gjendjen e bashkëqytetarëve dhe…

Gepostet von Smajl Latifi am Freitag, 18. Januar 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një makinë me targa shqiptare ka alarmuar autoritetet serbe gjatë…