Liburni transferoi Alibegun dhe Gashin

06 qershor 2018 | 14:31

Skuadra e Liburnit ka transferuar Narcis Alibegun dhe Kemajl Gashin, të cilët në edicionin e fundit u shpallën kampion në Shqipëri me skuadrën e Tiranës.  

Ish-lojtarët e Feniksit dhe se fundi të Tiranës më të cilën u shpallen kampion në Shqipëri, Narcis Alibegu dhe Kemajl Gashi e kanë përforcuar Liburnin për edicionin 2018/2019.

Liburni për sezonin e ri do te jetë me një pasqyre tjetër dhe me këto përforcime do te jetë pretendenti kryesor për titull.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kosova ka…