Liverpool dëshiron mesfushorin e Milanit

27 tetor 12:39

Liverpool po mendon të rigjenerojë mesfushën me lojtarë të rinj dhe të fuqishëm.

“Reds” kanë fiksuar mesfushorin e Milanit, italianin Sandro Tonali.

Tonali është një mesfushor shumë premtues dhe Klopp mendon se është i aftë të zë një vend në ekip.

Sipas “L’Express”, Liverpool është i gatshëm të ofrojë Naby Keita në këmbim të Tonalit

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeparlamentari Glauk Konjufca, ka ndërhyrë duke e bërë më qesharake…