Ministri Ismaili bashkë me stafin përgatisin dhurata për fëmijët e shtrirë në Pediatri

25 dhjetor 2017 | 15:34

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, bashkë me stafin e tij dhe fëmijët e “Down Syndrome Kosova”, ka marrë një iniciativë për shpërndarjen e dhuratave tek fëmijët e shtrirë në repartin e pediatrisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Erdhën festat. Së bashku me kolegët në Ministrinë e Shëndetësisë, përgatitëm dhuratat e fundvitit të cilat do t’i shpërndajmë së shpejti te fëmijët e shtrirë në Klinikën e Pediatrisë. Në ndihmë na erdhën edhe miqtë e vegjël nga shoqata Down Syndrome Kosova, me kartolinat e tyre të punuara me shumë dashuri. Gëzuar”, ka shkruar ministri Ismaili në profilin e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez shënoi në një “gol të…