Nagelsmanni mund të jetë përsëri trajneri i Bayernit

12 prill 2024 | 16:43

Julian Nagelsmann dhe Bayern Munchen nuk u ndanë në mënyrën më të mirë, megjithatë dashuria mes trajnerit dhe skuadrës gjermane shumë shpejt mund të ringjallet.

Sipas asaj që raporton “Bild”, trajneri i Gjermanisë ka përfunduar sërish në syrin e ish-skuadrës së tij që e kërkon atë si zëvendësues të Tuchelit, por klubi bavarez duhet të bindë edhe federatën gjermane për të arritur marrëveshje me ish-trajnerin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Çmimet e arit u rritën në një kulm historik të…