Në javën e ardhshme priten zhvillime nga Dhomat e Specializuara

10 gusht 08:44

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) dhe kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka thënë se java e ardhshme do të jetë vendimtare për Qeverinë e Kosovës.

Në një prononcim për “Kanal 10”, Haziri ka thënë se java e ardhshme pritet të jetë e rëndësishme dhe vendimtare.

“Priten zhvillime të rëndësishme nga Dhomat e Specializuara”, ka deklaruar Haziri. Ai s’e ka përjashtuar mundësinë që të ketë rikonfigurim të qeverisë, por ka parashikuar që edhe nëse koalicionit qeveritar nuk do t’i bashkohet PDK-ja, qeveria do të mbetet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Numri i të infektuarve me koronavrius në botë ka kaluar…