Nesër shqyrtohet në lexim të dytë rishikimi i buxhetit

27 korrik 17:25

Kuvendi i Kosovës nesër (e mërkurë) do ta shqyrtojnë në lexim të dytë Projektligjin për rishikimin e buxhetit për vitin 2021.

Seanca për rishikimin e buxhetit do të mbahet në orën 10:00

“Shqyrtimi i dytë i Projektligjit nr. 08/L-016 për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit nr.07/L-041 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2021”, ka njoftuar Kuvendi i Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka dekoruar dy heronj të…