Një luftëtar i opozitës duke gjuajtur me armë artilerie nga një fshat pranë Al-Tamanah gjatë betejës me forcat qeveritare në provincën Idlib të Sirisë. /AFP/

19 janar 2018 | 11:30

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Seanca gjyqësore kundër ish-kryetarit të Skenderajt, Sami Lushtakut dhe 23…