Orari i xhiros së fundit në Superligë

16 maj 15:29

Xhiroja e fundit në Vala Superligën e Kosovës në futboll zhvillohet tri ditë radhazi.

Të premten zhvillohen tri ndeshje, dy tjera zhvillohen të shtunën. Ndërsa ndeshja kryesore e këtij kampionati në mes Prishtinës dhe Dritës zhvillohet të dielën nga ora 16:00.

VALA SUPERLIGA

Të premten takohen:
Trepça ’89 – Vllaznia
Besa – Llapi
Flamurtari – Feronikeli
Të shtunën takohen:
Vëllaznimi – Gjilani
Drenica – Liria
Të dielën takohen:
Prishtina – Drita

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka takuar sot ish-presidenten e…