Pacolli viziton Degën e AKR-së në Skenderaj, premton përkrahje për këtë komunë

27 gusht 2019 | 14:52

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli bashkë me udhëheqës tjerë të kësaj partie ka vizituar Degën e Aleancës Kosova e Re në Skenderaj, ku janë pritur në takim nga kryetari i kësaj dege, Musa Dervishaj.

Në takim është rikonfirmuar gatishmëria e kësaj dege për këto zgjedhje dhe përkrahja për AKR-në.

“Gjatë mandatit të kësaj qeverie, ministritë që udhëhiqen nga AKR-ja kanë investuar me dhjetëra projekte në Skenderaj në ngritjen e mirëqenies së qytetarëve të kësaj komune. AKR-ja do të vazhdojë të këtë përkrahjen e qytetarëve të Skenderajt edhe në këto zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare”, është thënë në njoftimin e AKR-së.

/Epoka e re/

Image may contain: 3 people, people sitting and indoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Doktori Shqiptar Demaçi, djali i simbolit të rezistencës kombëtare, Adem…