Parashikimi i motit për sot

08 qershor 2018 | 08:56

Sot do të mbajë mot më i nxehtë, ndërsa në fundjavë parashikohet shtrëngata dhe shi.

Temperaturat sot do të sillen nga 13 deri në 15 gradë celsius, e ato maksimale nga 28 deri në 31 gradë celsius.

Në fundjavë temperaturat pritet të jenë deri në 24 gradë celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina" ka njoftuar konsumatorët e rrugës…