Pensionohet Mazrekaj

07 gusht 2019 | 13:26

Ish-futbollisti i Prishtinës dhe Partizanit, Mentor Mazrekaj, i ka dhënë fund karrierës si futbollist që në moshën 30-vjeçare. Lajmin e ka publikuar vetë futbollisti në profilin e vet në “Facebook”.

Image result for mentor mazrekaj

“Miqtë e mirë, sot kam marrë vendimin më të vështirë deri me tani në jetën time. Nga sot kam vendosur mos të luaj më futboll. Mosprofesionalizmi i duhur, gabimet e shumta në karrierë si dhe lëndimet më shtynë ta marr këtë vendim. I falënderoj të gjithë ata që iu ka pëlqyer loja ime dhe janë argëtuar”, ka shkruar Mazrekaj në “Facebook”.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj,…