Përfundoi afati kalimtar në basketboll

13 gusht 17:18

Të premten pas mesnatës ka përfunduar afati kalimtar në të dyja konkurrencat dhe në të gjitha kategoritë.

Në bazë të transferimeve edicioni 2022-2023 pritet që në çdo lojë të ofroj spektakël. Edicioni i ri pritet të filloj me xhiron e parë e cila do të zhvillohet më 10/11 Shtator 2022.

Më poshtë mund të gjeni listën e plotë të afatit kalimtar, kurse fjalën e fundit të kërkesave për transferime do ta ketë Komisioni për Licencim dhe Transfere.

https://basketbolli.com/Article/NewsSingle?articleId=4993

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xavi është bindur plotësisht nga Miralem Pjanic dhe do ta…