Portieri Tahiri largohet nga Vushtrria  

27 janar 14:52

Portieri Petrit Tahiri e ka zyrtarizuar largimin nga skuadra e Vushtrrisë, e cila bënë gara në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

“Nga sot nuk do te jem më pjesë e klubit të fëmijërisë FC Vushtrria. Dua të falënderoj tifozerinë e flaktë ‘Forca’ dhe bashkëlojtarët për përkrahjen dhe iu dëshiroj suksese në rrugën drejt Superligës, aty edhe ku e meriton qyteti futbollit”, ka shkruar Tahiri në “Facebook”.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtatë gola janë shënuar në ndeshjen në mes Chievo Veronës…