Presidenti i Atletico Madridit: Suarez është sulmuesi më i mirë në Evropë

25 janar 13:31

Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo e ka lavdëruar sulmuesin Luis Suarez, i cili ka sëhnuar edhe në ndeshjen e fundit kundër Valencias.

“Ne gjithmonë kemi menduar se Luis Suarez ishte qendërsulmuesi më i mirë në Evropë dhe jemi me fat që ai është me ne”, ka thënë Cerezo.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tahir Ahmeti, njohës i çështjeve të emergjencave dhe njëherësh drejtor…