Sarandë, sekuestrohen 32 kilogramë kanabis

25 nëntor 2018 | 17:34

Në qytetin e Sarandës, Policia e Shqipërisë ka arrestuar tre persona dhe ka sekuestruar 32 kilogramë kanabis.

Në bagazhin e veturës së tipit “BMW, X5”, të E.K. nga Tepelena janë sekuestruar 32 kilogramët e kanabisit.

Policët e Sarandës kanë arrestuar edhe 2 persona të tjerë S. Ç. dhe A.P. të cilët dyshohen se janë persona autorë përgjegjës në lidhje me ngjarjen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pas zbulimit të shtatorëve, Abdyl…