Tentoi t’i ikë Policisë në Prishtinë, përplas katër vetura e rrezikon këmbësorët

19 maj 23:54

Ikja nga Policia e Kosovës, një personi në Prishtinë i kushtoi me aksident në trafik.

Ngjarja ndodhi minuta më parë te vendi i quajtur Rruga e Rekës.

Sipas qytetarëve, gjatë ikjes nga Policia, një person përplasi katër vetura dhe rrezikoi këmbësorët.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami ka thënë në emisionin dPT…