Trimi me shokë e shoqe feston ditëlindjen në zyrën e babait në Kryeministri (Foto)

24 janar 15:59

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka festuar ditëlindjen e djalit të tij, Trimit në zyrën e vet.

Me këtë rast, Haradinaj, ka thënë se secila ditë i dedikohet ardhmërisë së fëmijëve të Kosovës.

“Çaste të hareshme me shokët e shoqet e Trimit për ditëlindjen e tij. Secila ditë e jona i dedikohet ardhmërisë së sigurt dhe të begatë të të gjithë fëmijëve të Kosovës. Të bekuar qofshi. E ti Trimi im, guxo në jetë!”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image may contain: 7 people, people sittingImage may contain: 23 people, people smiling, people standing and indoorImage may contain: 4 people, people sitting, table and indoorImage may contain: 9 people, people smiling, people sitting, table and indoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Gjykatës Themelore të Gjilanit, Ramiz Azizi, ka pritur…