Xhaka dhe Mustafi nga fillimi në derbin Arsenal – Tottenham

02 dhjetor 2018 | 12:27

Derbi i kësaj xhiro në Premier Ligë zhvillohet në “Emirates Stadium” nga ora 15:05. Arsenali e pret Tottenhamin, kurse edhe në këtë ndeshje nga fillimi pritet të luajnë dyshja shqiptare Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vijojnë telashet e CONMEBOL, në lidhje me zhvillimin e finales…