Xhaka nuk është i interesuar për ofertën e Interit

22 nëntor 13:36

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit të Interit. Xhaka në disa ndeshje të këtij edicioni ka mbetur në bankën rezervë.

Thuhet se “Neurazurët” janë të hapur që ta shkëmbejnë me mesfushorin Christian Eriksen gjatë afatit dimëror, derisa “Calciomercato”, raporton se 28-vjeçari nuk është i interesuar dhe do e refuzojë këtë ofertë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkimi Evropian (BE) vazhdon të insistojë se Kosova mund ta…