Xhudo e Kosovës, promovimi më i fuqishëm i vlerave tona

02 prill 2024 | 14:01

“Me pamje fantastike të Grykës së Rugovës! Me ekipin simpatik dhe njerëz pozitiv nga Panama e largët! Xhudo e Kosovës, promovimi më i fuqishëm i vlerave tona. Këtë muaj do kemi afër 100 garues nga mbi 15 shtete në stërvitje me ekipin tonë!”, shkruan në “Facebook” Driton Kuka, trajner i xhudos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me 11 mars të vitit 1981, ditë e mërkurë, klubi…