Zhduket një vajzë në Gjakovë

13 shkurt 10:57

Një person në Gjakovë ka informuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin, njofton Policia e Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Naim Ismajli emëron drejtorët rinj të drejtorive komunale në Shtime…