Moti për ditën e sotme

04 dhjetor 10:09

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius.

Në fushat barike kemi rënie por sërish vlerat e saj mbeten mbi vlerat e normales për 2-4 milibar. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës ka kërkuar seancë të jashtëzakonshme lidhur…